Cabaret Sisters je nepřehlédnutelná umělecká dvojice, která má jedinečný glamour styl a udává směr v oblasti módy a životního stylu. Nikol a Felicita jsou také hlavní protagonistky Czech Cabaret Show, která byla vyhlášena jako nejlepší show u nás a konkuruje světovým kabaretům jako je Moulin Rouge. 

Talentované herečky a zpěvačky se skvělou taneční průpravou přináší do ČR svůj jedinečný projekt! Peří, diamanty, luxusní kostýmy, skvělá pěvecká čísla starých oblíbených songů, tak to jsou přesně Cabaret Sisters!  Jejich show i klipy doprovází ti nejlepší tanečníci z Czech Cabaret Show a podívaná je opravdu pompézní.

Milujete šarm Dity von Teese? Sexappeal Marylin Monroe? Tak to jste tu správně! Cabaret Sisters – Nikol & Felicita vás překvapí velmi propracovanou show, která má vysoku uměleckou hodnotu a zároveň velmi elegantní nádech erotiky.  Nikol i Felicita jsou milovnice módy 30. – 50 let a proto na trh přichází i jejich nová značka Be Glamour By Cabaret Sisters. Kolekce Be Glamour By Cabaret Sisters je inspirována americkou cabaretní a muzikálovou scénou, glamour hvězdami jako je Dita von Teese, Marilyn Monroe, Greta Garbo, Debbie Reynolds nebo Jane Russel.

Máte se na co těšit! S Cabaret Sisters se nudit určitě nebudete!!!

Nikol Prokešová je tělem i duší divadelní tvor a nejvíce miluje disciplínu, kterou vystudovala na Pražské konzervatoři a tou je hudebně dramatický obor – herectví.

 Herečka s moldavskými kořeny miluje módu a vždycky toužila po tom navrhnout vlastní kolekci, která bude jedinečná. To se jí povedlo už v případě kostýmní výpravy představení Czech Cabaret Show, které nejen režírovala, ale navrhla také veškeré kostýmy, rekvizity a vizualizaci celé show. Inspirací pro Nikol byl Cirque du Soleil. Nikol přinesla do České republiky žánr, který je jedinečný a díky ní se kabaretu u nás opět vrací lesk a sláva.

Nyní se Nikol mohla realizovat na kolekci Be Glamour, kterou navrhla tentokrát už pro všechny ženy, které chtějí vypadat krásně a jedinečně.Jean-Paul Gaultier je její  vzor na poli módy, inspiruje ji ale samotný Hollywood v celé své kráse a v jakémkoliv roce.

Nikol propadla vášni k americkým muzikálům, klipům či filmovému plátnu 50. let a herecký vzor je pro ni Marylin Monroe a Debbie Reynolds.Jejími českými hereckými oblíbenci jsou Karel Dobrý a Dana Medřická. Český pěvecký vzor pak Hana Hegerová. Electro swing je hudba, která se Nikol líbí. Hudbu, ale miluje jakoukoliv.

Z výtvarného umění je to Frida Kahlo, kterou Nikol ztvárnila i v jedné ze svých divadelních rolí. Kromě rolí v divadle se zhostila role nejkrásnější a to být maminkou dvou děti Nicolase a Auriky.

Nikol miluje život a vše, co s sebou přinese. Řídí se mottem její oblíbenkyně mexické malířky Fridy Kahlo, která zastávala názor: „Zamiluj se do sebe, do života a pak do koho chceš…“

Felicita Victoria Prokešová je tělem i duší muzikálová diva, kterou můžete vidět hned v několika předních pražských divadlech.  Jejím rolím dominuje Czech Cabaret Show, kde se kromě titulní role, ujala i choreografie projektu nebo muzikál Cikáni jdou do nebe, kde ztvárňuje hlavní roli Rady. 

Její největší láskou je spojení tance zpěvu a herectví. Studovala hudebně-dramatický obor na konzervatoři Jaroslava Ježka.

Je milovnice kostýmů, extravagance, výtvarného umění, ženské krásy a půvabu, přírody, zvířat, dobré hudby, stepu a líčení. Art make-upu se věnuje ve svém volném čase.  V roce 2019 jezdila turné po Belgii s nejznámějším cirkusem Ronaldo se show s názvem Swing.

V Czech Cabaret show mimo jiné líčí artisty a umělce. Občas také nasadí stepky a nechává se únašet jejich rytmikou a nebo se stará o svoji chlupatou kočičí přítelkyni Auroru Glindu Von Hessen.

Jejím největším vzorem a inspirací je Michael Jackson. Ať už vytříbeným vkusem na módu, úchvatnou rytmickou hudbou nebo jedinečnými pohyby.

Felicita věří v osud, karmu a v to, že nejkrásnější věci na světě si člověk za peníze nekoupí – úsměv, lásku a rodinu.

Jejím oblíbeným mottem je : ,,Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada sice vaše problémy nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.’’
Jan Werich.